News

Wyzwanie || W drodze po dzień dobry! cz. 1

Wyzwanie || W drodze po dzień dobry! cz. 1

Jedno co pewne – nie cierpię rano wstawać. Drzemka w budziku jak na złość  wydaje się trwać minutę (a nie 10, jak ustawiłam), podłoga jest taka zimna, a klapki tak daleko. Niemal zawsze o coś się potknę albo zawadzę. Dotarcie do kuchni jest prawdziwym zwycięstwem.
Znasz to?

Nigdy nie ciągnęło mnie do stylu życia wzorem lasek, które fotografują swoje piękne, kolorowe i arcyzdrowe śniadanie, prawie zawsze otagowane czymś w stylu #fit #jaglanka #owsianka.
(Na potrzeby tego wpisu uznajmy, że nie ma to nic wspólnego z tym, że nie ogarniam gotowania)

Nigdy też nie widziałam potrzeby, żeby wstawać godzinę przed wyjściem, skoro ogarniam się (co prawda w biegu) w 30 min. Poranne rytuały? Naaaah. Poranna kawka i prasówka? Nie w tym życiu.
Na stację dochodziłam zasapana i zdychająca, modląc się o miejsce siedzące, bo jak słowo honoru – gotowa byłam zemrzeć na peronie.

I chcę to zmienić.
W maju chcę czerpać z tego, że jest pięknie, wszystko kwitnie, a chlorofil aż szumi w liściach. Dlatego postanowiłam zebrać różne metody na to, aby skutecznie wstawać wcześniej, nie być wiecznie w biegu, mniej się wkurzać, więcej cieszyć.

Na pierwszy ogień idzie witanie dnia z energią. A energia to muzyka.
Z tego prostego rachunku powstało pięć propozycji muzycznych na mocne poranki. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Wiosna jest tylko raz w roku: chłodne poranki, lekki wiatr, rześkie powietrze po burzy. Szkoda byłoby to przespać albo przegapić w porannym zabieganiu.

Przyłączysz się do wyzwania?

W tym wideo jest moc! 😀


Nie mów, że gdy Ed śpiewa nie masz ochoty pobujać biodrami. NAWET o 6 rano.

Coś dla wielbicieli mocniejszych uderzeń 🙂

I dla romantyków.

A na koniec klasyka.

Dobrego dnia!

Tagi: , , , , , , , ,