Pierwszy raz?

Pierwszy raz?

Co na początek?

Witam Cię w moim przyrodniczym świecie. Cieszę się, że gąszcz Internetów pozwolił Ci odnaleźć to miejsce.

Ja nazywam się Kasia i wszelkie znaki na niebie i ziemi (a najbardziej na papierze) mówią, że jestem dzieckiem międzywydziałowej ochrony środowiska. Moja specjalizacja na ochronie przyrody krążyła wokół botaniki i edukacji ekologicznej, co zresztą zauważysz niemal w każdym poście 🙂 Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie – mojej drodze, doświadczeniach i wartościach, zajrzyj tutaj.

 

Na co dzień prowadzę swój mały biznes W drodze. Przybliżam małym i dużym przyrodniczy świat za pomocą edukacji przygodą, doświadczeń terenowych i warsztatów. Jeśli uważasz, że mogę zrobić coś dla Ciebie, to zajrzyj do zakładki Oferta, w której znajdziesz więcej szczegółów.

przyrodnik

Co znajdziesz na blogu

Piszę od kiedy tylko zgłębiłam tajemnicę łączenia literek w wyrazy. Od małego wymyślałam historie, spisywałam je na papierze, darłam, paliłam, wymyślałam nowe. Moi najbliżsi widząc, że zużywam pióra i długopisy w tempie nad wyraz żwawym, byli pewni, że skończę polonistykę (na którą zresztą się dostałam) i zostanę pisarką albo dziennikarką.

Ale nie.

Magia pisania jest ważną (ale nie najważniejszą) częścią mojego świata, stąd pomysł na to, by swoją wiedzę, doświadczenia, przygody po prostu spisywać i się nimi dzielić.

 

Na blogu piszę o przyrodzie i kulisach mojej pracy. Znajdziesz też relacje z podróży po Polsce i świecie z masą praktycznych porad i wskazówek, dzięki którym trafisz do ciekawych miejsc jak po sznurku.

Przygotowałam dla Ciebie mikroprzewodnik, aby ułatwić Ci buszowanie po blogu.


O pałacach dolnośląskich, zamkach i słynnej porcelanie

Żórawina i Stolec – nieznane perełki Dolnego Śląska

Jak się odnaleźć w Disneylandzie?

Paryż secesyjny

Co zabrać ze sobą w podróż po Azji?

Warszawski Żoliborz w wiosennej szacie

30 pytań, które warto sobie zadać

Idzie jesień, idzie „nowe”

Rośliny zwiastujące wiosnę

Skąd płynie Wisła?

Mazury z innej perspektywy

Po co jeździsz po Polsce?


Przede wszystkim, czuj się jak u siebie. Odkrywaj, komentuj, zadaj pytanie, skontaktuj się ze mną. Będzie mi miło.
Dobrego dnia!